Obręcz drewniana średnica 17 cm
Wystaw opinię o produkcie
Obręcz drewniana 17 cm
Opis
Obręcz drewniana
materiał - obręcz zrobiona jest ze sklejki metodą cięcia laserowego, szlifowana po wykonaniu
grubość sklejki 3mm
średnica zewnętrzna 17 cm
średnica wewnętrzna 15 cm
Drewniana Obręcz ze Sklejki – Średnica 17 cm
Elegancka i naturalna obręcz dekoracyjna wykonana z wysokiej jakości sklejki, o idealnej średnicy 17 cm. Stanowi doskonałą bazę do wszelkiego rodzaju rękodzieła i projektów DIY, wprowadzając ciepły, naturalny akcent do Twoich prac.
Zastosowanie w Rękodziele
Ta uniwersalna drewniana obręcz jest idealna do:
-
Oprawy haftu: Doskonała jako nietypowe i modne krosno lub rama do wyeksponowania Twoich prac hafciarskich.
-
Tworzenia makramy i łapaczy snów: Solidna podstawa do wiązania sznurków i nici, idealna do projektów w stylu boho i skandynawskim.
-
Dekoracji ściennych: Można ją oplatać włóczką, sznurkami, tkaninami, ozdabiać suszonymi kwiatami czy wstążkami, tworząc unikatowe ozdoby.
-
Wianków sezonowych: Baza do tworzenia lekkich wianków bożonarodzeniowych, wiosennych lub jesiennych.
Cechy Materiału
Lekka i gładka sklejka ma estetyczny, jasny kolor, który łatwo komponuje się z różnymi materiałami i kolorami. Powierzchnia jest starannie wykończona, co gwarantuje przyjemną pracę i zabezpiecza przed uszkodzeniem materiałów, takich jak delikatne tkaniny czy nici.
Drewniana obręcz o średnicy 17 cm to obowiązkowy element w pracowni każdego miłośnika naturalnego rękodzieła.
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.