Producenci
Zaloguj się
Dzień dobry:) Włóczka, kordonek i sznurek, to tu - u Gaby
Chętnie doradzę. Podpowiem. Przyjmę zamówienie
telefon do mnie: 609 693 134
Opcje przeglądania
Cena
-
od
do
Klasyczna włóczka z wełny owczej to gwarancja ciepła i trwałości. Doskonała na zimowe swetry, czapki i szale. Naturalna, oddychająca i wytrzymała.
Włóczka Merino Royal Alize kolor beżowy jasny nr 67
100% wełna
Dostępność: dostępny
Wysyłka w: 48 godzin
Włóczka Merino Royal Alize kolor czerwony nr 56
100% wełna
Dostępność: dostępny
Wysyłka w: 48 godzin
Włóczka Merino Royal Alize kolor niebieski jasny nr 480
100% wełna
Dostępność: dostępny
Wysyłka w: 48 godzin
Włóczka Merino Royal Alize kolor różowy jasny nr 31
100% wełna
Dostępność: dostępny
Wysyłka w: 48 godzin
Włóczka Merino Royal z wełny owczej firmy Alize
Merino Royal od Alize to wyjątkowa propozycja dla miłośników naturalnych, ciepłych włóczek. Wykonana w 100% z wysokiej jakości wełny owczej, jest niezwykle miękka i delikatna w dotyku. To idealny wybór na dzianiny, które mają być nie tylko piękne, ale również bardzo komfortowe.
Dzianiny z tej włóczki doskonale sprawdzą się w jesienne i zimowe dni, gwarantując ciepło i oddychalność. Ich struktura jest niezwykle gładka, a gotowe projekty nadają się na ubrania zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci.
Dzięki swojej szlachetności i trwałości, Merino Royal to idealna włóczka do tworzenia swetrów, czapek, szalików, a nawet kocyków. Bogata paleta kolorów pozwoli Ci zrealizować każdy, nawet najbardziej kreatywny pomysł.
Skład: 100% wełna owcza Waga motka: 50 g Długość: 100 m Zalecane druty: 4-5 mm Zalecane szydełko: 2,5-3,5 mm